Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Morpun to Więcej niż Zabawa! - There’s More to Morphun!

2017-04-07
Morpun to Więcej niż Zabawa! - There’s More to Morphun!

Spis treści

Recenzje i porady od specjalistów ds. edukacji, Dr Amandy Gummer, Denny Taylor i innych.

Przeanalizowaliśmy wiele ważnych naukowych publikacji na temat wartości jakie niesie za sobą budowanie z klocków konstrukcyjnych w procesie edukacji dzieci w różnym wieku. Publikacje te pochodzą z artykułów i reportaży opracowanych na całym świecie. Przedstawione poniżej spostrzeżenia oraz komentarze pomagają nam wzbogacać i dodatkowo rozwijać nasze produkty. Spostrzeżenia te mają też ogromny wpływ na ulepszanie karty pracy i instrukcji, które przygotowujemy i dostarczamy razem z naszymi klockami.

Dr Amanda Gummer - Psycholog Badawczy Naszą pierwszą ekspertką, która zrecenzowała nasze produkty i przetestowała je wśród dzieci jest Dr Amanda Gummer. Spośród wielu informacji o Dr Amandzie i jej pracy przytoczę w naszym przekonaniu najważniejszą: "wiodąca ekspertka w Wielkiej Brytanii w dziedzinie zabawy, rozwoju przez zabawę oraz prawidłowego rozwoju dziecka". Dr Amanda jest psychologiem badawczym specjalizującym się w rozwoju dziecka. Jest członkinią Organizacji Badającej Zabawę (PRN), Międzynarodowego Stowarzyszenia Badań Zabawek (ITRA), Zabawy w Anglii (Play England) i Narodowej Rady Zabawek (NTC) oraz angażuje się w brytyjską politykę parlamentarną w kwestiach dzieci'.

Czym tak naprawdę są klocki Morphun?

Morphun to uniwersalne zestawy do budowania, które kładą nacisk na rozwój kreatywności i przyspieszają holistyczny rozwój dzieci poprzez zabawę. Zestawy składające się przede wszystkim z równobocznych trójkątów, kwadratów i kółek łączących się ze sobą bezpośrednio lub przy pomocy pomysłowych łączników, Morphun wprowadza nowy poziom zabawy poprzez budowanie. Rozmiar, waga oraz dołączone instrukcje sprawiają, że klocki są dostępne już nawet dla młodszych dzieci, które szybko pojmują technikę prostego łączenia elementów. Morphun sprawdza się zarówno jako typ zabawki do konstrukcyjnej ale przede wszystkim jako cenny materiał edukacyjny pomocny w prawidłowym rozwoju dziecka.

Zestaw Promocyjny klocków Morphun - Parrot 12 el.

Klocki Morphun - Parrot

Klocki konstrukcyjne Morphun 24 Zwierzątka 252 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun 24 Zwierzątka

Klocki konstrukcyjne Morphun Super Smiley Junior 500 el.

Klocki konstrukcyjne Morphun Super Smiley Junior
Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2017

Polecane

pixel