Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Korbo klocki, czyli kreatywne zabawki tworzone w Polsce!

2021-03-05
Korbo klocki, czyli kreatywne zabawki tworzone w Polsce!

Klocki można budować, składać, wznosić przy ich pomocy naprawdę kreatywne budowle, ale... niewiele jest modeli dostępnych na rynku, które można dosłownie ożywić! Klocki Korbo gwarantują możliwość budowy wielowymiarowych modeli, które dziecko z łatwością może stworzyć od początku do końca samodzielnie. Na jakie modele szczególnie warto zwrócić uwagę i które klocki Korbo wybrać na początek przygody z "ruchomymi" klockami dla Twojego dziecka? Podpowiadamy poniżej!

Spis treści

Klocki konstrukcyjne Korbo - czym są?

Klocki Korbo to innowacyjne klocki dostępne na rynku, które zaskoczą najbardziej wytrawnych, najmłodszych koneserów kolorowych klocków o różnych funkcjonalnościach. Koła zębate wykorzystywane w zestawach klocków Korbo powodują, że można zaplanować najróżniejsze urządzenia, które wręcz ożyją! Koła należy zamocować w odpowiedniej odległości tak, aby kręcąc się, wprawiały się wzajemnie w ruch. Czyni to z klocków nie tylko narzędzie do świetnej zabawy, ale jednocześnie do nauki.

Zestawy dostępne w naszym sklepie internetowym klocki.edu.pl są najróżniejsze. Interpretacja tego, co powstanie na końcu zależy przede wszystkim od dziecka i jego pomysłów! Z klocków Korbo można zbudować zarówno ulubione zwierzę, jak i roboty, samochodziki czy obiekty takie jak garaże czy domki. Klocki konstrukcyjne Korbo Animals 18 el. dają ogromne możliwości. Klocki przeznaczone są dla dzieci w wieku 4+. Zestaw składający się z 18 elementów to przede wszystkim różnokolorowe klocki - różowe, białe czy fioletowe - dzięki którym dziecko w mig złoży ulubione zwierzę. Wszystkie możliwe do złożenia modele znajdziesz w dołączonej do zestawu instrukcji. Prezentowany zestaw klocków Korbo umożliwia złożenie 20 kolorowych modeli zwierząt!

Jeśli szukasz większego zestawu, klocki konstrukcyjne Korbo Hummer Green 25 el. to świetny zestaw klocków, które również, podobnie jak poprzednio promowany model, oparte są o działaniu koła zębatego. Klocki konstrukcyjne Korbo wykonane są z wysokiej jakości tworzywa, które przede wszystkim jest gwarancją bezpieczeństwa podczas zabawy. 25 starannie wykonanych elementów są w różnych kolorach, co jeszcze bardziej pobudzi wyobraźnię Twojego dziecka. Klocki edukacyjne dla dzieci zapewnią więc dziecku moc atrakcji i nieograniczone wyzwania, które sam może przed sobą stawiać każdego dnia! Dostępne w naszym sklepie internetowym z klockami zestawy przeznaczone są dla dzieci w każdym wieku. Ten z kolei przeznaczony jest dla dzieci od 4 roku wzwyż.

Klocki konstrukcyjne pobudzają wyobraźnię

Dzieci dosłownie chwytają świat rękami i uczą się przede wszystkim poprzez własne doświadczenia. Szczególnie w pierwszych latach życia dotyk i czucie to obszary, które odgrywają kluczową rolę w odkrywaniu przez dziecko otaczającego świata, a także poznawaniu nowych kształtów i powierzchni oraz zrozumieniu bardzo prostych zasad fizyki i logiki. To główne powody, dla których klocki konstrukcyjne od lat należą do najpopularniejszych i najczęściej wybieranych zabawek dla niemowląt i małych dzieci.

Zapewnij dziecku niekończące się możliwości budowy różnorodnych konstrukcji, wybierając bezpieczne i wielobarwne klocki konstrukcyjne. To nie tylko zabawki, ale i sposób na naukę motoryki i logicznego myślenia już od najmłodszych lat dziecka. Oprócz wyżej wspomnianych zalet na uwagę zasługuje fakt, iż w naszych klockach stosuje się materiały wysokiej jakości. Wykonane są z ekologicznych, bezpiecznych dla dziecka materiałów, odpowiednie dla zabawy dla najmłodszych.

Pokaż więcej wpisów z Marzec 2021
pixel