Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jakie klocki będą najlepsze dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym?

2020-04-21
Jakie klocki będą najlepsze dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym?

Spis treści

Klocki drewniane magnetyczne Zwierzęta 39 el.

Klocki magnetyczne mają tę zaletę, że są wykonane z drewna. Dzięki temu są ekologiczne, bezpieczne oraz wytrzymałe. Można z nich budować różne zwierzątka. Stworzone z tych klocków budowle nie rozłączają się przy lekkim dotknięciu, więc można się nimi bawić. Niektóre z klocków zostały pomalowane na jakiś kolor, a inne mają odcień drewna. Klocki zrobione z drewna są bardzo lekkie. Dziecko będzie mogło z nich zbudować na przykład kotka, pieska albo stonogę. Do zestawu dołączony jest woreczek, do którego można szybko spakować klocki.

Klocki konstrukcyjne - Morphun Advanced Xtra 500+100 el.

Drewniane klocki konstrukcyjne to kolejny dobry wybór dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Tym razem proponujemy Ci dużo większy zestaw, który możesz podarować na przykład rodzeństwu. Łącznie znajduje się w nim aż 600 elementów. W zestawie znajdują się nie tylko klocki o klasycznym kształcie, ale również dodatkowe elementy, na przykład kółka. Dzięki temu można z nich zbudować nie tylko domki, czy zwierzątka, ale również pojazdy. Zestaw jest odpowiedni zarówno dla chłopców, jak i dla dziewczynek.

klocki matematyczne - Newmero - Mały zestaw 27 el. 

Ten zestaw na pewno pomoże maluchowi w szybkim nauczeniu się podstaw matematyki. Zabawki magnetyczne takie jak Klocki dadzą mu dużo zabawy, a dodatkowo wesprą jego rozwój. Istnieją różne zestawy tych klocków. W tym konkretnym zestawie znajduje się 27 elementów. Na początek jest to całkowicie wystarczająca ilość. Dzięki tym klockom maluch może nie tylko poznać cyfry i liczby, ale również nauczyć się wykonywania podstawowych działań matematycznych. Klocki są kolorowe, więc od razu wzbudzają zainteresowanie wśród dzieci. Dodatkowo ten zestaw klocków wspiera rozwój motoryczny dziecka. Szybko poprawia on sprawność jego rączek. 

Klocki Konstrukcyjne - Klix Cubes 300 el.

Te klocki pozwalają na bardzo skuteczne połączenie nauki z zabawą. Wspierają rozwój jego zdolności manualnych. Poza podstawowymi klockami w zestawie znajdują się jeszcze kółka. Dzięki takiej różnorodności elementów maluch może zbudować nie tylko nieruchome budowle, ale również pojazdy, którymi będzie się mógł bawić. Do zestawu zostało dołączone praktyczne, przeźroczyste pudełko, do którego można schować klocki po skończonej zabawie. Chociaż w pierwszej chwili może się wydawać, że budowanie z tych klocków jest skomplikowane, to wcale tak nie jest. W razie problemów zawsze można skorzystać z dołączonej do zestawu instrukcji 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixel