Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
Szukaj

Jak wykorzystać tablicę magnetyczną do zabawy i nauki?

2021-02-10
Jak wykorzystać tablicę magnetyczną do zabawy i nauki?

Tablica magnetyczna dla dzieci dostosowana jest do potrzeb dzieci w różnym wieku, choć nie da się ukryć, że to właśnie pociechy powyżej 4 roku życia wynoszą najwięcej z takiej zabawy. Ze względu na rozmiar, tablice magnetyczne można bez problemu rozstawić w pokoju dziecięcym. Nie zabierają więc dużo miejsca, można je złożyć i rozłożyć dysponując jedynie kawałkiem przestrzeni, a na dodatek wpływają na wyobraźnię dziecka! Czy czegoś można chcieć więcej?

Spis treści

Czym są tablice magnetyczne dla dzieci? 

Dzięki tablicy magnetycznej dzieci mogą puścić wodze fantazji i kreatywności. Rysowanie i odrysowywanie wcześniej przygotowanych szablonów to doskonała frajda dla dziecka, a dla rodzica satysfakcja z udanego zakupu zabawki, która nie tylko uczy, ale i rozwija! Tablicę magnetyczną dla dzieci można wykorzystać na wiele sposobów. Ze względu na możliwą różnorodność zabawy, tablica magnetyczna nadaje się doskonale również do nauki. Takiej zabawki nie powinno zabraknąć w żadnym dziecięcym pokoju. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych tablic magnetycznych dla dzieci, stąd zainteresowani rodzice mają bardzo szeroki wybór, a my jako sklep internetowy umożliwiamy dokonanie bezproblemowych i szybkich zakupów, prezentując tylko najwyższej jakości zabawki.

Tablica magnetyczna dla dziecka - jaki model wybrać? 

Tablica magnetyczna dla dzieci umożliwia naukę przez zabawę i promuje kreatywność, rozwija myślenie i zdolności motoryczne dziecka. Jeśli chodzi o tablice magnetyczne można wyróżnić różne modele, takie jak tablice stojące lub tablice magnetyczne dla dzieci, które się rozkłada na stole. Doskonałym przykładem produktu, który bez wątpienia przyda się każdemu dziecku jest tablica magnetyczna MagPad. Tablica magnetyczna jest jak najbardziej odpowiednia dla małych dzieci w wieku powyżej 4 lat. Jest łatwa w obsłudze za pomocą prostego suwaka. Tablica magnetyczna umożliwia pisanie i rysowanie. i. Składa się z kulek, które umożliwiają dziecku stworzenie przy wykorzystaniu rysika różnych obrazów. Nasze tablice rozwijają zdolności manualne i kreatywność. Jak działa tablica magnetyczna MagPad? Obrazki dziecko tworzy za pomocą dołączonych do zestawu kuleczek. Z pewnością jako rodzic zwracasz uwagę na bezpieczeństwo dziecka podczas zabawy. Wszystkie elementy zestawu są stworzone z bezpiecznego tworzywa, dzięki czemu nie musisz się obawiać o czas spędzony przez dziecko na zabawie.

Dwustronna tablica magnetyczna MagPad Litery i Cyfry to z kolei bardziej rozbudowana propozycja, która wspiera dziecko w nauce pisania. Tablica, podobnie jak poprzednio proponowany model, przeznaczona jest dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Tablica ma wbudowane otwory, które dziecko może wypełniać za pomocą dedykowanego rysika tak, by tworzyć litery. Dwustronna tablica magnetyczna nie tylko rozwija więc wyobraźnię, ale także rozwija umiejętności graficzne i pozwala znacznie szybciej nauczyć się alfabetu. Podobnie jak poprzedni model, nie zabiera dużo miejsca i można ją natychmiast złożyć i rozłożyć, co z pewnością zachęci dziecko do szybkiego wkroczenia w wir dobrej zabawy!

Ze względu na różne rozmiary, tablicę magnetyczną dla dzieci można łatwo dostosować do dostępnej przestrzeni. Twoje dziecko może spędzać wiele godzin bawiąc się zarówno w swoim pokoju, jak i w salonie, wspólnie z rodzicami. W naszej ofercie znajdziesz również klocki edukacyjne, którymi Twoje dziecko z radością będzie bawić się godzinami!

Pokaż więcej wpisów z Luty 2021

Polecane

pixel