Klocki do 150 zł

Zabawki konstrukcyjne należą do najstarszych zabawek znanych człowiekowi - drewniane klocki, z których dzieci konstruują najróżniejsze budowle są z nami praktycznie od zarania dziejów. Przez tak długi czas zabawki tego typu były oczywiście udoskonalane, a duńskie klocki Lego to nie wszystko, co zostało powiedziane na ten temat. W niniejszej kategorii znajdziecie, między innymi, zabawki z linii Plus-Plus. Są to klocki dla dzieci w intrygującym kształcie dwóch plusów, które dają ogromne pole do popisu dla dziecięcej kreatywności, a przy tym są bardzo proste w łączeniu i rozłączaniu. A może potrzebny jest pomysł na prezent dla malucha o zacięciu inżynierskim? Zestawy Volk's Baukasten to idealne klocki na prezent dla małego konstruktora, pozwalają bowiem na budowanie nawet całych ruchomych machin. Dla tych zupełnie najmłodszych pociech polecamy zestawy Ludus opracowane z myślą właśnie o nich lub też gigantyczne klocki konstrukcyjne - w takim oryginalnym domku maluch będzie mógł nawet zamieszkać.