Klocki do 100 zł

Pomysł na prezent dla milusińskiego nie zawsze łatwo przychodzi do głowy, na szczęście zawsze pozostaje kategoria zabawek, w której ciężko o nietrafiony podarunek - chodzi oczywiście o klocki dla dzieci. Na poniższych stronach naszego sklepu zebraliśmy dla Was najróżniejsze zestawy klocków w cenie nie przekraczającej stu złotych. A jest z czego wybierać, bowiem stawiamy na różnorodność i staramy się zaskoczyć dzieci. Dlatego znajdziecie u nas zestawy klocków firmy Plus-Plus, które są dokładnie tym, na co wskazuje ich nazwa - klockami w kształcie dwóch plusików. Brzmi prosto, ale w prostocie leży siła kreatywności - nawet najmłodsi nie będą mieli problemu z łączeniem ich w najróżniejsze konstrukcje, a później z równą łatwością rozłożą budowle na czynniki pierwsze.
Zabawki konstrukcyjne to nie tylko prostopadłościany - zestawy Loowi składają się z obłych elementów, których niecodzienność z pewnością pobudzi wyobraźnię dziecka. Proponujemy również klocki Morphun, łączące zalety zwykłych klocków oraz puzzli a ponadto zestawy Ludus - to idealne klocki na prezent dla najmniejszych pociech.