Plastikowe klocki Wise-i

Klocki konstrukcyjne Wise-i to interesująca propozycja dla dzieci, które ukończyły 3. rok życia. Odznaczają się bogatą kolorystyką i dbałością wykonania poszczególnych elementów. Tworzenie konstrukcji jest możliwe dzięki dużej liczbie elementów w różnych rozmiarach. Wśród standardowych klocków znajdziemy również ludki z wesołymi buźkami, które urozmaicą zabawę. Będę one istotnymi elementami dla zabaw narracyjnych. Znajdą one miejsce zarówno w pokoju chłopców, jak i dziewczynek.
Zaletą Wise-i jest łatwość łączenia poszczególnych klocków, co nie sprawi trudności nawet początkującym konstruktorom. Dzieci rozwijają swoją sprawność motoryczną poprzez budowanie według dołączonych instrukcji i pobudzają wyobraźnię do twórczych projektów. Stworzone przez dzieci konstrukcje stają się ruchome dzięki innowacyjnym rozwiązaniom. Wśród zestawów plastikowych Klocków Wisei są dinozaury, samochody i samoloty oraz duże zestawy angażujące większą grupę dzieci.
Wyjątkową propozycją są klocki Wisei Literki oraz Wisei Cyferki, dzięki którym poprzez zabawę dzieci poznają alfabet oraz podstawowe działania matemetyczne. Najważniejszym jest fakt, że to własnie poprzez zabawę dzieci ćwiczą swoje zdolności motoryczne jak i zdobywają wiedzę. Oczywiście do zestawów dołączone są instrukcje w postaci książeczek, w których się znajdują  wskazówki jak poprowadzić zabawę i którymi można się zainspirować w dalszej pracy z dziećmi.
12