Plastikowe klocki Incastro

Klocki konstrukcyjne Incastro mają postać charakterystycznych elastycznych krzyżków. Kształt samych klocków pomaga w rozwijaniu zdolności motorycznych i ćwiczy małe rączki. Incastro odznaczają się bogatą kolorystyką, dzięki czemu dzieci mogą tworzyć kostrukcje i świat według swoich pomysłów. Różnorodność barw pozwala wyobraźni na nieograniczone kreacje. Na początku przygody z tymi klockami pomocne będą z pewnością instrukcje, które dołączone są do zestawów i którymi można się w początkowym okresie zainspirować. Poźniej dzieci pracują wedłu własnych pomysłów.
Plastikowe Klocki Incastro występują w różnych konfiguracjach. W dziale sprzedaży można już wypatrzeć pudełeczko z 40. elementami i zacząć od  małych zestawów, z mniejszą ilością elementów. Wraz z rosnącym zainteresowaniem małych konstruktorów można pokusić sie o kolejne zestawy. Duża ilość klocków w kształcie krzyżyka pozwala na zbudowanie imponujących budowli. Największe opakowanie liczy aż 500 elementów.  Mali inżynierowie, kiedy puszczą wodze wyobraźni mogą swtorzyć świat o jakim nam się nie śniło. Incastro nie boją się wielkich projektów! Można pokusić się również  o tworzenie przedmiotów ruchomych.
Do magicznego świata klocków Incastro dołączą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Budowanie z klocków to najlepsza droga do rozwijania kreatywności. Duża liczba elementów pozwoli na zabawę w grupie, na integrację i na budowanie realacji wsród dzieci oraz co najważniejsze na twórczą zabawę.