;

Plastikowe klocki Clics

Czym są klocki Clics?

To klocki konstrukcyjne, które pozwalają tworzyć z nich nieskończoną ilość konstrukcji, pojazdów, budynków. W przypadku tej serii jest tak, że w niektórych zestawach są instrukcje dotyczące wybudowania z nich na przykład pięciu obiektów. Jednak nie oznacza to wcale, że na tym kończy się zabawa. To tylko propozycje, a jak wiadomo, dziecięca wyobraźnia nie ma granic. Klocki konstrukcyjne pozwalają dziecku rozwijać zdolności motoryczne, uczą myślenia przyczynowo-skutkowego, cierpliwości, dążenia do celu. Klocki plastikowe Clics dla 4-latków - to ciekawy pomysł na prezent dla dzieci w tym wieku. Na pewno te klocki spodobają się zarówno chłopcom, jak i dziewczynkom.
Dla tych pierwszych polecamy Clics Box Duży Straż Pożarna  gdzie ponad 127 elementów pozwoli wybudować własny wóz strażacki. Natomiast dziewczynkom na pewno spodoba się 108 elementowy zestaw Clics Box Zoo 8w1 z których można sobie stworzyć własny ogród zoologiczny. Klocki Clics są łatwe w łączeniu, więc każdy 4-latek z pewnością sobie z nimi poradzi. Bezpieczne tworzywo z jakiego zostały wykonane pozwala na wielokrotne łączenie, a ciekawie zaprojektowane pudełka cieszą oko małych budowniczych. Wśród dobrze wybranych prezentów powinny się znaleźć tego typu zabawki ze względu na ich wartość edukacyjną. Ciekawość dzieci nie zna granic - a klocki mogą im pomóc choć po części zaspokoić chęć nowych odkryć. Wspaniałe klocki dla 4 latka na prezent.