Klocki Kooglo

klocki magnetyczne Kooglo Klocki są zabawkami o bardzo ponadczasowym i jednocześnie uniwersalnym charakterze. Mimo, że na przestrzeni lat zabawki te uległy modernizacji, to jednak wiele z nich do teraz występuje w swojej klasycznej formie. Klocki z drewna dla dzieci Kooglo to doskonałe połączenie tradycyjnych klocków z nowoczesną formą – dzięki obecności magnesów drewniane konstrukcje zyskują na trwałości i solidności. Magnetyczne połączenia między klockami sprawiają, że budowanie drewnianych konstrukcji stało się łatwiejsze i ciekawsze, niż kiedykolwiek. Klocki dla dzieci na magnes z łatwością sczepiają się ze sobą na każdej płaszczyźnie, dzięki czemu mogą tworzyć rozmaite obiekty, a nie tylko zwarte bryły. Kiedyś wystarczył jeden nieprecyzyjny ruch, aby cały wysiłek włożony w układanie klocków poszedł na marne.
Z zabawkami Kooglo nie trzeba się tego obawiać – znajdujące się w klockach magnesy są na tyle silne, że są w stanie uchronić konstrukcję przed przypadkowym naciskiem, czy pchnięciem. Zabawki Kooglo zostały zaprojektowane z myślą o dzieciach z różnych grup wiekowych, ze szczególnym uwzględnieniem najmłodszych użytkowników. Klocki konstrukcyjne dla 2 latka zapewniają dziecku całkowite bezpieczeństwo – wszystkie elementy zostały wykonane z naturalnego drewna i zostały pozbawione ostrych krawędzi. Duży rozmiar klocków sprawia, że nawet nieprecyzyjne rączki są w stanie poradzić sobie ze złapaniem pojedynczych segmentów i z ich połączeniem. Efekty zabawy widoczne są już po chwili, a maluch może cieszyć ze swoich pierwszych osiągnięć.
Klocki łączą tradycję zabawy zabawkami drewnianymi z nowoczesnym podejściem. Klocki to piękna historia dziecięcej zabawy przez wieki. Często jednak budowle z klocków ulegały zniszczeniu – wystarczył jeden ruch, aby cała misterna dziecięca konstrukcja została zniszczona. Dlatego powstały Kooglo Klocki, czyli klocki magnetyczne, które zostały uzupełnione delikatnymi magnesami. Dzięki temu budowle nie rozpadną się, a przyciągające się klocki magnetyczne można układać w przeróżne konstrukcje przestrzenne.
Seria drewnianych klocków Kooglo stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych zestawów. Klocki magnetyczne posiadają elementy, które łączą się ze sobą w łatwy sposób. Dzięki tej zabawce twoje dziecko będzie miało możliwość wybudowania każdego obiektu, który tylko będzie sobie w stanie wyobrazić. Komplety różnią się między sobą liczbą elementów, których może być 30 (zestawy Mini Color oraz Mini Natural) lub nawet 100 (komplety Mega Natural oraz Mega Color). Mniejsze są bardzo łatwe w transporcie i bardzo praktyczne, z kolei duże zestawy oferują większe możliwości. Części z kompletów Kooglo nie zawierają ostrych krawędzi, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci mogą się nimi bawić. Do każdego zestawy dołączony jest poradnik, który zawiera wskazówki oraz przykłady obiektów. Do wyboru są komplety w kolorze naturalnym, lub z elementami o wielu barwach.
PromocjaZobacz więcej
Wysyłka w ciągu

1 godz.

Darmowa

dostawa

Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el. Klocki magnetyczne - Alilo Oslo 34 el.
199,95 zł189,95 zł
  • 3+3+