Klocki Kooglo

klocki magnetyczne Kooglo Klocki łączą tradycję zabawy zabawkami drewnianymi z nowoczesnym podejściem. Klocki to piękna historia dziecięcej zabawy przez wieki. Często jednak budowle z klocków ulegały zniszczeniu – wystarczył jeden ruch, aby cała misterna dziecięca konstrukcja została zniszczona. Dlatego powstały Kooglo Klocki, czyli klocki magnetyczne, które zostały uzupełnione delikatnymi magnesami. Dzięki temu budowle nie rozpadną się, a przyciągające się klocki magnetyczne można układać w przeróżne konstrukcje przestrzenne. Seria drewnianych klocków Kooglo stanowi świetną alternatywę dla tradycyjnych zestawów. Klocki magnetyczne posiadają elementy, które łączą się ze sobą w łatwy sposób. Dzięki tej zabawce twoje dziecko będzie miało możliwość wybudowania każdego obiektu, który tylko będzie sobie w stanie wyobrazić. Komplety różnią się między sobą liczbą elementów, których może być 30 (zestawy Mini Color oraz Mini Natural) lub nawet 100 (komplety Mega Natural oraz Mega Color). Mniejsze są bardzo łatwe w transporcie i bardzo praktyczne, z kolei duże zestawy oferują większe możliwości. Części z kompletów Kooglo nie zawierają ostrych krawędzi, dzięki czemu nawet najmłodsze dzieci mogą się nimi bawić. Do każdego zestawy dołączony jest poradnik, który zawiera wskazówki oraz przykłady obiektów. Do wyboru są komplety w kolorze naturalnym, lub z elementami o wielu barwach.