Klocki U-Brik

Klocki plastikowe dla dzieci to zabawki o niezwykle ponadczasowym charakterze, które cenione są za ogromne możliwości, jakie oferują. Za ich pomocą dziecko może wykreować wszystko, to co podpowie mu wyobraźnia, od prostych kształtów, po złożone konstrukcje. Manipulowanie plastikowymi elementami pozytywnie wpływa na rozwój umiejętności manualnych u malucha, jak również pobudza jego wyobraźnię, uczy logicznego myślenia i planowania, poprawia jego pamięć oraz koncentrację.
Zabawa klockami stanowi zatem doskonałe połączenie nauki z dobrą zabawą, która angażuje i długo się nie nudzi. Proponowane przez nas klocki konstrukcyjne plastikowe U-Brik to interesująca zabawka dedykowana dzieciom od 4 roku życia. Tym co wyróżnia klocki U-Brik jest niewątpliwie duża różnorodność dostępnych elementów - w każdym zestawie znajduje się aż 17 rodzajów klocków. W pudełku znajdziemy między innymi elementy o charakterystycznej karbowanej strukturze, które występują w odmiennych kształtach wraz z łączeniami oraz kołami. Szeroka gama segmentów daje niezliczone możliwości konstrukcyjne.
Wśród dostępnych produktów znajdują się zestawy zawierające 240 oraz 504 elementy, które zostały zapakowane w praktyczne opakowanie z uchwytem. Jeżeli poszukują Państwo niebanalnego pomysłu na prezent, zabawki te z pewnością sprawdzą się w tej roli – to ciekawe klocki dla dzieci wykonane z wysokiej jakości plastiku. Wszystkie elementy mogą być łączone w trzech wymiarach, co pozwala na konstruowanie złożonych obiektów, od budowli po ruchome pojazdy.