Morphun Junior

Klocki Morphun Junior Wszystkim doskonale są znane klocki dla dzieci, lecz nie każdy zdaje sobie sprawę, że poza dobrą zabawą mogą również wspomagać rozwój dziecka. Właśnie w tym celu powstały specjalne klocki konstrukcyjne, które pozwalają na kształtowanie umiejętności przestrzennych i pobudzają kreatywność. Oferują one o wiele większe możliwości dopasowania i łączenia poszczególnych elementów niż w przypadku tradycyjnych wersji. Przykładem tego typu zabawek są klocki plastikowe morphun, które są niezwykle oryginalnym wyrobem. Wykorzystują nietypowy sposób wiązania pojedynczych segmentów w rozbudowane struktury, które posiadają także ruchome moduły. To świetne klocki dla 4 latka, który zaczyna budować bardziej zaawansowane konstrukcje z tradycyjnych części. Dzięki nim będzie rozwinie swoje umiejętności i jedynym ograniczeniem dla niego będzie wyobraźnia. Wszystkie duże klocki dla dzieci z serii Morphun dostępne są w wielu wariantach zestawów, które pozwalają na tworzenie kolekcji według własnych potrzeb.
Rodzaje klocków Morphun Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 4 lat.
Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka.
Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm