Hi-Qube PreSchool - klocki konstrukcyjne

klocki konstrukcyjne Morphun z przyjemnością przedstawia Hi-Qube, ich najnowszy i najmłodszy produkt zabawek edukacyjnych dla młodszych dzieci.

Zestawy te są łatwiejsze dla młodszych grup wiekowych niż Morphun Starter.  Zgodnie z naszym celem, zestawy Hi-Qube mają na celu zaspokajać potrzebny edukacyjne dzieci w różnym wieku. Prostota łączenia poszczególnych elementów oraz dołączone do każdego zestawu klocków konstrukcyjnych kolorowe instrukcje są zawsze dobrym zachęceniem do udanej zabawy. Klocki mają wyjątkowe przewagę - łączą się bokami co pozwala na budowanie wielowymiarowych konstrukcji już przez młodsze dzieci. Klocki te łączą się też z najpopularniejszymi klockami na rynku co pozwala tworzyć ciekawe połączenia i mocno urozmaica zabawę.
Należy zwrócić uwagę, że klocki Hi-Qube są idealnym początkiem do rozpoczęcia zabawy z całą gamą klocków Morphun. W przyszłości można je połączyć z dowolnymi klockami z grupy Starter, Junior czy też Advanced. Dlatego też rozpoczęcie zabawy z tymi zestawami ułatwi w przyszłości dziecku przejście na wyższy poziom zabaw konstrukcyjnych. Na pewno to będzie świetna zabawa i dużo satysfakcji.