;

Klocki Mobilo

Klocki konstrukcyjne dla młodszych dzieci wraz z instrukcjami układania modeli Klocki dla młodszych dzieci?

Rozwijające wyobraźnię i pozwalające na wielogodzinne zabawy? Praktycznie niezniszczalne, ale proste w zabawie i dające wiele radości tak dzieciom jak i dorosłym?
To z pewnością Klocki Mobilo. Te klocki dla dzieci znane są już wielu pokoleniom. Pierwotna ich wersja powstała ponad 30 lat temu w Niemczech. To klasyczne klocki konstrukcyjne o prostych kształtach i łatwych połączeniach. Całkowicie bezpieczne oraz łatwe w zabawie sprzyjają rozwojowi dzieci od najmłodszych lat. Każdy z elementów wykonany został bardzo starannie a dodatkowo trwałość klocków pozwala na zabawę przez wiele lat. Żywe kolory oraz elementy dźwiękowe (dzwoneczki) pozwalają na kreatywną zabawę a dodatkowo rozwijają zdolności manuale bawiących się dzieci. Dodatkowo w zestawach znajdują się koła, śmigła i inne ruchome elementy urozmaicające zabawę. Do klocków dołączone są instrukcje, które pozwalają na zapoznanie się z możliwościami konstruowania modeli. Każdy z zestawów został zapakowany w wygodne plastikowe pudełeczko ułatwiające przechowywanie.