Klocki konstrukcyjne Waffle Marioinex

Konstruktor Classic 2,5 cm 3 +

Klocki konstrukcyjne Waffle Marioinex

klocki konstrukcyjne wafle Marioinex
Dzieci bardzo lubią tworzyć budowle z klocków. Dzięki dziecięcej kreatywności powstają kolorowe domki, pojazdy, mosty. Klocki waffle sprawiają, że wszystkie marzenia i plany dzieci mogą się spełnić. W wersji mini, ale zawsze. Klocki konstrukcyjne charakteryzują się tym, że mogą być układane w dowolnych konfiguracjach. Waffle Marioinex zostały wykonane z elastycznego tworzywa, które można swobodnie wyginać. Mają niewielkie rozmiary, co powoduje, że dzieci mogą z nich zbudować zarówno małe, jak i bardzo duże budowle. Kolejną zaletą klocków mini waffli Marioinex jest to, że są łatwe w transporcie. Dzięki temu dziecko zabierze je ze sobą, na przykład na weekend do babci. Klocki konstrukcyjne są wyprodukowane w wielu barwach, co sprawia, że dzieci chętnie się nimi bawią przez długie godziny.

Dlaczego warto kupić dziecku klocki konstrukcyjne Marioinex?

Zabawa klockami zwiększa u malucha zdolności manualne. Łączenie małych elementów czasami jest dla niego sporym wyzwaniem, ale to dobrze. W dodatku klocki konstrukcyjne Marioinex uczą dziecka cierpliwości, dokładności i strategicznego, logicznego myślenia. Na pewno dla każdego rodzica dużą ich zaletą będzie również to, że są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Z klocków konstrukcyjnych dziecko może stworzyć pojazdy, zagrody ze zwierzętami, a nawet dinozaury. Klocki Marioinex występują w kilku seriach, które bez problemu można ze sobą łączyć. Dzięki temu dziecko może jeszcze bardziej rozwinąć swoją inwencję twórczą. Kupując klocki konstrukcyjne, nie można patrzeć tylko i wyłącznie na ich cenę. Płacisz przede wszystkim za jakość. Klocki gwarantują dziecku długie godziny świetnej zabawy i są wykonane z bardzo trwałego tworzywa i mogą służyć dziecku przez wiele lat. Czego chcieć więcej?

Jakie zestawy klocki konstrukcyjnych Marioinex mamy w naszej ofercie?

W naszym sklepie znajdziesz pięć rodzajów klocków konstrukcyjnych Marioinex. Są to: klocki Mini Waffle, klocki Mini Waffle Konstruktor, klocki Konstruktor Classic, klocki Micro Waffle oraz klocki Midi Waffle. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Klocki Waffle Midi są odpowiednie dla najmłodszych dzieci. Zawierają elastyczne elementy, które można łatwo ze sobą łączyć. Są bezpieczne dla maluchów. Natomiast klocki Mini Waffle Konstruktor to zestawy dla czterolatków i trochę starszych dzieci. Są bardzo kolorowe i mają wiele elementów. Budowanie z nich jest naprawdę proste i interesujące. Można z nich stworzyć nie tylko budowle, ale również śliczne zwierzątka i pojazdy. Natomiast klocki Konstruktor Classic mają elementy w kształcie klasycznych klocków. Na pewno ucieszy się z nich każdy trzylatek.

Marioinex to firma z tradycjami i z misją

Marioinex tworzy nie tylko klocki konstrukcyjne, ale również inne zabawki, których cechą wspólną jest to, że są tworzone z pasją, z sercem i ogromną precyzją. To klocki, które mają wyjątkową jakość wykonania, piękną kolorystykę i wzornictwo. Misją tej firmy jest pomaganie dzieciom w ich rozwoju. Zabawa nimi zwiększa wyobraźnię przestrzenną, wspiera koordynację ruchową, zdolności manualne oraz kreatywność.