Klocki Mini Waffle Konstruktor

Klocki Mini Waffle Konstruktor przeznaczone są dla dzieci powyżej 4 roku życia. W tym zestawie znajduje się aż 300 elementów, z których można tworzyć postacie z bajek, pojazdy oraz budowle. Ten zestawy zostały uzupełnione o nowe elementy. Wszystkie klocki z serii Waffle można ze sobą łączyć, więc jeżeli dziecko ma już jakiś zestaw klocków Waffle, to bez problemu można go powiększyć o kolejny zestaw. Klocki zapakowane są w duży karton, który ułatwia ich przechowywanie. Mają charakterystyczny kształt, który jest bezpieczny dla dziecięcych rączek. Są niezwykle kolorowe, więc od razu przyciągają wzrok i zachęcają do zabawy. Zabawa klockami Mini Waffle Konstruktor rozwija wyobraźnię i kreatywność. Elementy w zestawach są elastyczne, co ułatwia tworzenie z nich nawet bardzo skomplikowanych budowli.
Do zestawu dołączone są karty pracy Klocki są miękkie, więc można z nich zbudować, co tylko Twoje dziecko sobie wymarzy, na przykład ulubione kwiaty lub zwierzątka. W zestawie znajdują się również karty pracy oraz książeczka z ich omówieniem. Dzięki nim Twoje dziecko rozwinie wyobraźnię oraz będzie miało jeszcze więcej ciekawych pomysłów na wykorzystanie klocków. Klocki Mini Waffle Konstruktor są lekkie i miękkie, a jednocześnie bardzo wytrzymałe. Materiał, z którego są wykonane w dotyku trochę przypomina gumę. Klocki dają się wyginać. Łatwo się ze sobą łączą i rozłączają, więc dziecko może dzięki nim ćwiczyć zdolności manualne. Klocki mają mniejsze rozmiary niż te z poprzednich zestawów, więc jeszcze łatwiej się z nich buduje.