Klocki Marioinex

klocki konstrukcyjne wafle Marioinex Klocki konstrukcyjne Marioinex.  Dzieci bardzo lubią tworzyć budowle z klocków. Dzięki dziecięcej kreatywności powstają kolorowe domki, pojazdy, mosty. Klocki konstrukcyjne sprawiają, że wszystkie marzenia i plany dzieci mogą się spełnić. W wersji mini, ale zawsze. Klocki konstrukcyjne charakteryzują się tym, że mogą być układane w dowolnych konfiguracjach. Klocki konstrukcyjne Marioinex zostały wykonane z elastycznego tworzywa, które można swobodnie wyginać. Mają niewielkie rozmiary, co powoduje, że dzieci mogą z nich zbudować zarówno małe, jak i bardzo duże budowle. Kolejną zaletą klocków konstrukcyjnych Marioinex jest to, że są łatwe w transporcie. Dzięki temu dziecko zabierze je ze sobą, na przykład na weekend do babci. Klocki konstrukcyjne mają to do siebie, że są bardzo kolorowe. To sprawia, że dzieci chętnie się nimi bawią przez długie godziny.
Dlaczego warto kupić dziecku klocki konstrukcyjne Marioinex? Zabawa klockami zwiększa u malucha zdolności manualne. Łączenie małych elementów czasami jest dla niego sporym wyzwaniem, ale to dobrze. W dodatku klocki konstrukcyjne Marioinex uczą dziecka cierpliwości, dokładności i strategicznego, logicznego myślenia. Na pewno dla każdego rodzica dużą ich zaletą będzie również to, że są całkowicie bezpieczne dla dziecka. Z klocków konstrukcyjnych dziecko może stworzyć pojazdy, zagrody ze zwierzętami, a nawet dinozaury. Klocki Marioinex występują w kilku seriach, które bez problemu można ze sobą łączyć. Dzięki temu dziecko może jeszcze bardziej rozwinąć swoją inwencję twórczą. Kupując klocki konstrukcyjne nie można patrzeć tylko i wyłącznie na ich cenę. Płacisz przede wszystkim za jakość. Klocki gwarantują dziecku długie godziny świetnej zabawy i są wykonane z bardzo trwałego tworzywa i mogą służyć dziecku przez wiele lat. Czego chcieć więcej?
Jakie zestawy klocki konstrukcyjnych Marioinex mamy w naszej ofercie? W naszym sklepie znajdziesz trzy rodzaje klocków konstrukcyjnych Marioinex. Są to: klocki Mini Waffle, klocki Mini Waffle Konstruktor oraz klocki Konstruktor Classic. Są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Klocki Mini Waffle są odpowiednie dla najmłodszych dzieci. Zawierają elastyczne elementy, które można łatwo ze sobą łączyć. Są bezpieczne dla maluchów. Natomiast klocki Mini Waffle Konstruktor to zestawy dla czterolatków i trochę starszych dzieci. Są bardzo kolorowe i mają wiele elementów. Budowanie z nich jest naprawdę proste i interesujące. Można z nich stworzyć nie tylko budowle, ale również śliczne zwierzątka i pojazdy. Natomiast klocki Konstruktor Classic mają elementy w kształcie klasycznych klocków. Na pewno ucieszy się z nich każdy trzylatek.
Marioinex to firma z tradycjami i z misją Marioinex tworzy nie tylko klocki konstrukcyjne, ale również inne zabawki, których cechą wspólną jest to, że są tworzone z pasją, z sercem i ogromną precyzją. To klocki, które mają wyjątkową jakość wykonania, piękną kolorystykę i wzornictwo. Misją tej firmy jest pomaganie dzieciom w ich rozwoju. Zabawa nimi zwiększa wyobraźnię przestrzenną, wspiera koordynację ruchową, zdolności manualne oraz kreatywność.