Magiczne znikopisy LCD

Pix-IT - idealne klocki dla przedszkoli Magiczne znikopisy LCD – pobudzają dziecięcą wyobraźnię!
Dzieci bardzo lubią spędzać czas ,,przyklejone” do tabletu. Czy jest jakaś rada, aby je od nich odciągnąć? Dobrym pomysłem jest kupienie swojemu maluchowi magicznego znikopisu LCD. Co to takiego? Czy jest w stanie zastąpić tablet? W pewnym sensie tak. Są to klocki edukacyjne przeznaczone dla dzieci powyżej 3 lat. Dzięki niemu maluch może nauczyć się rysować i pisać, a jednocześnie będzie się przy tym doskonale bawił. Na tym nieelektronicznym tablecie może narysować, co tylko sobie wymarzy. Korzystanie z tej zabawki korzystnie wpływa na rozwój manualny dziecka. Poprawia też koordynację ruchową. Maluch uczy się też chwytu szczypcowego. Dzięki temu łatwiej mu będzie w szkole nadążyć z pisaniem. Natomiast jeżeli masz już dziecko w wieku szkolnym, to magiczne znikopisy LCD będą odpowiednie do wykonywania na nich notatek, czy liczenia. Zabawki są zasilane na baterię, która działa do dwóch lat. To doskonała zabawki dla 3 latka!
Pix-IT - idealne klocki dla przedszkoliMagiczne znikopisy LCD posiadają wrażliwy na dotyk ekran. Dzięki temu bez problemu można na nich narysować zarówno grubszą, jak i cieńszą linię. Te zabawki pozwalają dziecku zwiększać swoją kreatywność i rozwinąć artystyczne umiejętności. Może na naszych znikopisach LCD narysować, co tylko mu się wymarzy. Nieudany obrazek można od razu zmazać i o nim zapomnieć, zacząć zabawę od początku. To urządzenie jest ekologiczne, ponieważ korzystając z niego nie zużywa się ton papieru, tak, jak w przypadku rysowania w zwykłym zeszycie. Magiczne znikopisy LCD to idealne zabawki dla młodszych dzieci.
Lepszego ZNIKOPISU nie znajdziecie. Polecam, Ania Oka | zabawkator.pl