Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Klocki Newmero

(1)

W sklepie internetowym klocki.edu.pl każdy znajdzie klocki, które zapewnią mu długie godziny dobrej zabawy i nie tylko. Zabawki, które mamy w ofercie, zostały przez nas starannie wyselekcjonowane, dzięki czemu są nie tylko bezpieczne dla najmłodszych użytkowników, ale także posiadają walor edukacyjny. Klocki dostępne na stronie sklepu klocki.edu.pl to zabawki pochodzące z naszej autorskiej kolekcji oraz produkty zaprojektowane i wykonane przez inne znane marki, w tym firmę Newmero.

Klocki marki Newmero to wyjątkowe zabawki, dzięki którym maluch nauczy się liczenia do 99, porównywania wartości, dopełniania do 10 oraz dodawania i odejmowania. W ofercie posiadamy kilka propozycji od firmy Newmero, w tym zestawy składające się z 27, 57, a nawet 285 elementów. W wybranych wariantach znajdziesz nie tylko klocki, ale także bawełniany woreczek do przechowywania oraz książeczkę z przykładami gier i ćwiczeń.

Klocki Newmero – znakomita zabawa dla dzieci w różnym wieku…

Kolorowe klocki marki Newmero to doskonały przykład na to, że układanie klocków to nie tylko dobra zabawa, ale także nauka i poznawanie nowych rzeczy. Matematyczne klocki to zestawy składające się z elementów w czterech kolorach: żółtym, zielonym, pomarańczowym i niebieskim. Żółte klocki to cyfry od 0 do 9, zielone to liczny od 10 do 90, niebieskie to liczby od 100 do 900, zaś pomarańczowe – liczny od 1000 do 3000. Taka kombinacja to duży zestaw. W tych mniejszych znajdziesz klocki w dwóch kolorach – żółtym i zielonym.

Na czym polega zabawa? To proste! Klocki matematyczne Newmero są opisane liczbowo oraz wyposażone w łączniki, dzięki którym maluch może tworzyć różne działania matematyczne. Klocki można składać na kilka sposobów – jeden na drugim, jeden obok drugiego, plecami do siebie lub tworząc stosy od 2 do 4 klocków.

…i nieoceniona pomoc dydaktyczna dla nauczycieli szkolnych i przedszkolnych

Klocki matematyczne marki Newmero to świetna zabawa dla całej rodziny. To również nieoceniona pomoc dydaktyczna dla osób pracujących z dziećmi – nauczycieli przedszkolnych, szkolnych i terapeutów zajęciowych. Zabawy matematyczne z wykorzystaniem klocków Newmero mają pozytywny wpływ na rozwój dziecka. Nie tylko uczą dodawania i odejmowania, ale także wzbogacają program edukacyjny, zwiększają pewność siebie malucha, rozwijają zdolności logicznego myślenia i analizowania oraz zachęcają dziecko do poznawania otaczającego go świata.

Klocki Newmero są przy tym całkowicie bezpieczne, dzięki czemu bez obaw mogą z nich korzystać kilkulatki. Każdy z elementów zestawu został wykonany z atestowanych materiałów – wolnego od BPA plastiku. Wszystko to sprawia, że klocki Newmero znakomicie nadają się też na prezent dla żądnych wiedzy dzieciaków. Młodszym dzieciom możesz podarować jeden z zestawów podstawowych, składających się z klocków w dwóch kolorach, zaś dla starszych przygotowaliśmy bardziej rozbudowane zestawy złożone z klocków w czterech kolorach.

pixel