Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki piankowe Gear Joy - Nowość!

(3)

Klocki piankowe gear Joy - rozwojowa i wesoła zabawa w konstruowanie!

Piankowe klocki konstrukcyjne Gear Joy zachwycą Twoje dziecko pięknymi i żywymi kolorami oraz miękkim i przyjemnym tworzywem, z którego są wykonane.

Ergonomiczne kształty, miękkie krawędzie i duże rozmiary zostaną docenione przez dziecko.

Wyjątkowe klocki dla dzieci!

Maluch może tworzyć swoje własne unikalne modele w dużych rozmiarach, rozwijając przy tym wyobraźnię i zdolności konstrukcyjne, a także zdolność do logicznego myślenia. Poprzez manipulację klockami, dzieci rozwijają swoje umiejętności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności przestrzenne.

Zestawy klocków Gear Joy to nie tylko estetyczne wzornictwo w pięknych i intensywnych kolorach, lecz dzięki temu, że zostały wykonane z miękkiego i przyjemnego tworzywa, staną się nie tylko zabawką, ale również źródłem fascynujących doświadczeń sensorycznych dla każdego brzdąca.

Sprawdź dostępne zestawy piankowych klocków:

Gear Joy I 77 el. Gear Joy II 77 el.  Tetris - 45 el.