Zapisz na liście zakupowej

Morphun Klocki Litery i Cyfry

(9)
Klocki Morphun Litery i Cyfry
Każdy rodzic doskonale wie i wielokrotnie doświadczył tego na własnej skórze, jak trudno czasami zachęcić dziecko do nauki. Większość maluchów roznosi energia i nie potrafią skupić uwagi na jednej czynności przez dłuższy czas. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest połączenie kształcenia z dobrą zabawą. Idealnie w tej roli sprawdzają się klocki edukacyjne, które rozwijają wiele cennych umiejętności. Dzięki zabawie klocki konstrukcyjne wzmacniają zdolności manualne i przestrzenne. Jednym z oryginalniejszych przykładów tego typu akcesoriów są klocki morphun charakteryzujące się wielokolorowymi elementami o ciekawych kształtach i oryginalnych metodach ich łączenia. Nowatorskie klocki plastikowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rodziców, jak i samych dzieci. Stale powstają ich nowe zestawy i warianty tematyczne, bardzo ciekawe są klocki litery i cyfry, które doskonale sprawdzają się w okresie pierwszego zetknięcia ze szkołą. Dzięki atrakcyjnej formie znacznie łatwiej zachęcić maluchy do pracy.

W kategorii Morphun Litery i Cyfry znajdą Państwo zestawy opierające się na podstawowych działaniach matematycznych z mnożenia, dzielenia, jak i dodawania, czy odejmowania. Fantastycznym rozwiązaniem są również zestawy do nauki pisania dużych i małych liter. Dzieci dużo łatwiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę.

Edukacja w tak młodym wieku jest bardzo ważnym elementem życia u dziecka, dlatego zakup, któregoś z zestawów edukacyjnych będzie wspaniałym rozwiązaniem. Nauka działań matematycznych czy pisowni dużych i małych liter w szkole jest dla dzieci sporym wyzwaniem, dlatego przychodzą tutaj z pomocą klocki edukacyjne. Do zestawów dołączone są karty pracy - instrukcje, które pozwolą na bieżąco tworzyć podsumowania dotychczasowej pracy, co niezwykle ułatwia zabawę.

Dbamy o Twoją prywatność