Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Morphun Klocki Litery i Cyfry

(6)

Każdy rodzic doskonale wie i wielokrotnie doświadczył tego na własnej skórze, jak trudno czasami zachęcić dziecko do nauki. Większość maluchów roznosi energia i nie potrafią skupić uwagi na jednej czynności przez dłuższy czas. W takich przypadkach doskonałym rozwiązaniem jest połączenie kształcenia z dobrą zabawą. Idealnie w tej roli sprawdzają się klocki edukacyjne, które rozwijają wiele cennych umiejętności. Dzięki zabawie klocki konstrukcyjne wzmacniają zdolności manualne i przestrzenne.

Jednym z oryginalniejszych przykładów tego typu akcesoriów są klocki morphun charakteryzujące się wielokolorowymi elementami o ciekawych kształtach i oryginalnych metodach ich łączenia. Nowatorskie klocki plastikowe cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony rodziców, jak i samych dzieci. Stale powstają ich nowe zestawy i warianty tematyczne, bardzo ciekawe są klocki litery i cyfry, które doskonale sprawdzają się w okresie pierwszego zetknięcia ze szkołą. Dzięki atrakcyjnej formie znacznie łatwiej zachęcić maluchy do pracy.

Klocki do nauki pisania, czytania oraz języków obcych

W kategorii Morphun Litery i Cyfry znajdą Państwo zestawy opierające się na podstawowych działaniach matematycznych z mnożenia, dzielenia, jak i dodawania, czy odejmowania. Fantastycznym rozwiązaniem są również zestawy do nauki pisania dużych i małych liter. Dzieci dużo łatwiej przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Edukacja w tak młodym wieku jest bardzo ważnym elementem życia u dziecka, dlatego zakup, któregoś z zestawów edukacyjnych będzie wspaniałym rozwiązaniem.

Nauka działań matematycznych czy pisowni dużych i małych liter w szkole jest dla dzieci sporym wyzwaniem, dlatego przychodzą tutaj z pomocą klocki edukacyjne. Do zestawów dołączone są karty pracy - instrukcje, które pozwolą na bieżąco tworzyć podsumowania dotychczasowej pracy, co niezwykle ułatwia zabawę.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY