Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
24h | Wysyłka jeszcze dziś
Szukaj

Morphun Junior Pastel - klocki konstrukcyjne

(1)

Od lat niezmiennie jedną z najpopularniejszych zabawek są klocki dla dzieci. Choć ich forma i materiały, z których zostały stworzone, uległy zmianom to podstawowa reguła pozostawała niezmienna. Obecnie większość dostępnych w sklepach wersji stanowią klocki plastikowe które, choć wykorzystują sztuczne materiały to, są całkowicie bezpieczne dla dzieci. W ostatnim czasie popularność zyskały klocki edukacyjne, które mają wspomagać rozwój maluchów. Jednym z nich są klocki morphun, które dzięki swoim oryginalnym kształtom zapewniają znacznie więcej możliwości połączeń.

Te zabawki konstrukcyjne doskonale wpływają na zdolności manualne i pobudzają wyobraźnię małego budowniczego. Należy pamiętać, że są to klocki dla 4 latka i młodsze dzieci mogą mieć problemy z opanowaniem ich łączenia. Nie ma jednak ograniczeń co do maksymalnego wieku i nawet dużo starsze dzieci będą doskonale bawiły się z zestawami dla maluchów. Dla każdego, kto szuka oryginalnego pomysłu na prezent dla dziecka, klocki morphun powinny stanowić ciekawą propozycję.

Piękne kolory i najwyższa jakość wykonania

Klocki konstrukcyjne typu Morphun Junior Pastel zalecane są dla dzieci w wieku powyżej 4 lat. Zestawy dedykowana przede wszystkim dla dziewczynek ze względu na pastelowe kolory plastikowych klocków. Instrukcje w zestawach dostosowane są do zalecanego wieku dziecka. Największy zestaw składający się z aż 500 pięknych, pastelowych elementów został zapakowany w praktyczne, trwałe pudełko, które umożliwi przenoszenie zabawy w wybrane miejsce i dzielenie się nią z koleżankami.

Twoja mała pociecha lubi bawić się lalkami? Zestaw Morphun Junior Pastel będzie wspaniałym rozwiązaniem na stworzenie przez dziecko własnej historii zabawy. Dajmy dzieciom możliwość rozwijania wyobraźni, niech rozrywka stanie się częścią edukacji. Podstawowe konstrukcyjne klocki plastikowe (kwadraty, trójkąty i koła) są jednakowej wielkości we wszystkich zestawach. Różnica polega na sposobie łączenia ze sobą poszczególnych klocków. Bok każdego kwadratu i trójkąta to 3 cm - średnica koła 5,5 cm.

pixel