Zapisz na liście zakupowej
24h | Wysyłka jeszcze dziś

Klocki dla 3 latka

(150)

Kiedy mamy w domu małego 3-letniego szkraba zastanawiamy się jakie zabawki edukacyjne zapewnić, aby wspierać jego rozwój. A co wesprze naszego małego człowieka, który chłonie nowe doświadczenia z otaczającego świata? Oczywiście będą to klocki! Dla 3-letnich dzieci będziemy mieli już większy wybór w oferowanych produktach. Będą mogły to być zarówno klocki konstrukcyjne, jak i edukacyjne. Klocki plastikowe, klocki drewniane, ale i klocki magnetyczne.

Integracja dzieci a zabawa klockami

Dzieci w wieku 3-lat zauważalnie prezentują nam, czym szczególnie się interesują. Aby upominek spełnił oczekiwania, należy wziąć pod uwagę następujące cechy. Klocki powinny rozwijać umiejętności, muszą być dobrej jakości oraz muszą być trwałe, aby służyły dziecku dłużej. Dzieci w wieku 3-lat często stają się już przedszkolakami i zaczynają integrować się z innymi dziećmi. Zabawa klockami sprawia, że dzieci uczą się dzielić oraz bawić się w grupie. Klocki dają również możliwość zabawy większej liczby dzieci.

Bezpieczeństwo i stopień trudności klocków dla dzieci 3-letnich

Poszukując idealnych klocków dla przedszkolaków, warto wziąć pod uwagę stopień trudności i zwracać uwagę na zamieszczone informacje dotyczące wieku dzieci. Bezpieczeństwo użytkowania zabawek kreatywnych dla 3-latków musi być na pierwszym miejscu przy ich wyborze. Zwracajmy uwagę na oznaczenia i certyfikaty oraz nie wybierajmy zabawek kreatywnych dedykowanych starszym dzieciom. Zamiast tego zupełnie niepotrzebnie zafundujemy stres, niejednokrotnie łzy rozczarowania, że coś się nie udaje. Producenci zabawek dla dzieci wiedzą, od jakiego wieku ich produkt spełni oczekiwania dzieci.

Dbamy o Twoją prywatność

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY