Klocki Pix-it

Klocki.edu.pl to sklep internetowy, w którego ofercie znajdziesz szeroki wybór klocków wielu znanych producentów – obok zabawek drewnianych czy plastikowych nie mogło zabraknąć też klocków magnetycznych, które od kilku sezonów cieszą się niesłabnącą popularnością. Pełen asortyment obejmuje również klocki edukacyjne, które świetnie sprawdzają się nie tylko do zabawy w domu, ale także jako pomoc dydaktyczna w szkole czy przedszkolu. Obok naszych autorskich propozycji znajdziesz tam klocki marek takich jak Pix-It.

Firma Pix-It działa na rynku od dobrych kilku lat – w tym czasie zdążyła zdobyć rzesze zadowolonych klientów. Klocki marki Pix-It to doskonały przykład na to, że tego typu zabawki nie tylko bawią, ale i uczą. Produkty dostępne w ofercie tego producenta posiadają rekomendację organizacji MENSA i dedykowane są dzieciom w różnym wieku. Klocki Pix-It pomagają ćwiczyć pamięć i koncentrację, stymulują umiejętność skupienia się na jednym zadaniu oraz wspierają rozwój małej motoryki. Doskonale sprawdzają się w terapii Montessori.

Klocki Pix-It

Szukasz klocków dla kilkulatka, dzięki którym nauczy się cyferek lub pozna kolory? Zabawki pochodzące z oferty marki Pix-It to doskonały wybór zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki. W ofercie marki znajdziesz między innymi zestawy idealne dla początkujących i zaawansowanych. Pierwsza opcja, czyli zestaw na start, składa się z blisko 200 elementów w 6 kolorach – klocki mają taki sam kształt, w zestawie z nimi znajduje się też kwadratowa mata do układania. Do klocków dołączona jest również instrukcja w trzech językach: angielskim, francuskim i niemieckim.

Pix-It to przede wszystkim klocki edukacyjne, które maluch może układać na dwa sposoby – puszczając wodze fantazji i tworząc własne kompozycje lub inspirując się książeczką dołączoną do zestawu. Odtwarzanie wzoru zgodnie z instrukcją uczy dziecko odwzorowywania kształtów, rozwija myślenie abstrakcyjne oraz pomaga w rozwijaniu zdolności matematycznych.

Pix-It to nie tylko klocki

W ofercie marki Pix-It znajdziesz klocki i zestawy edukacyjne, które rewelacyjnie sprawdzą się jako prezent, na przykład z okazji urodziny malucha, świąt Bożego Narodzenia czy Dnia Dziecka. To jednak nie wszystko! Pix-It to również klocki-puzzle w różnorodnych kształtach i kolorach. Ten rodzaj klocków pomaga maluchowi w nauce kształtów i kolorów. Zabawka jest również idealna dla starszych dzieciaków – w ich przypadku pomaga w nauce programowania i kodowania.

Małym i dużym fanom zabawek marki Pix-It przypadną do gustu notebooki liczące aż 200 stron. Notesy w formacie A6 z teksturowaną okładką są wykonane z mat do klocków Pix-It. Każdy notebook świetnie sprawdzi się jako zeszyt do szkoły, pamiętnik czy inny sekretnik. Do wykonania notebooków i mat producent wykorzystuje wysokiej jakości, atestowany silikon, dzięki czemu produkty Pix-It spełniają wszelkie wymagania stawiane tego typu produktom w UE i USA.